AMAL SHIPPING

Shipping & Travel Agency

Bileta Avioni

Udhetime nderkombetare komode dhe me cmimet me te mira ne treg.

Bileta Trageti

Ne bashkpunojme me kompanite me te mira ne treg si Adria Ferries, Ventouris Ferries dhe GNV.

Bileta Autobusi

Udhetoni ne te gjithe Europen me autobuset me te rinj dhe te sigurte qe kompania jone ofron.

Paketa Turistike

Paketa turistike per cdo sezon, si brenda edhe jashte Shqiperise.

Siguracione

Ne bashkpunim me SIGAL Uniqa Group Austria ofrojme siguracione per te gjithe gjerat e vlefshme tuajat.

Transport Mallrash

Ne bashkpunim me Diamant Logistics ne ofrojme transport kombetar dhe nderkombetar mallrash.

Ambjentet Tona

Eksperienca Te Paharrueshme

Te perkushtuar ndaj jush prej 8 viteve.
Kompania jone u krijua ne vitin 2010 me qellimin e vetem qe ti ofronte klienteve te saj sherbime te ndryshme. Jo vetem bileta apo paketa turistike por edhe siguracione dhe transport mallrash. Tani pas 8 viteve  klientet tane te shumte e konfirmojne qe ne kemi marre vendimin e duhur.

0
Vite Eksperience
0
Shtete te Vizituara
0
Turiste te Lumtur
0
Udhetime te Organizuara

ZGJIDHNI TOURET E AMAL SHIPPING

Arsyet qe e diferencojne kompanine tone nga te tjeret.

Vende Unike

Udhetoni ne vendet me te bukura ne bote.

Akomodime te shkelqyera

Per cdo udhetim Amal Shipping siguron akomodime te shkelqyera.

Rruge Interesante

Cdo tour shoqerohet me guida shume profesionale.

Miq te rinj

Krijoni miqesi te reja ne cdo udhetim qe beni.

CFARE THONE KLIENTET TANE PER NE?

NA KONTAKTONI

Stafi jone do te ju pergjigjet sa me shpejt te jete e mundur.

+355 52 200 023

info@amalshipping.com

Lagja 4, Rruga Skenderbeu

E Hene - E Premte: 08.00 - 18.30